м. Тернопіль, вул. Кн. Острозького, 48
(098) 711-35-85, 40-44-74
Антицелюлітний масаж

антицел

Сьогодні жінки різного віку досить часто користуються такою послугою, як антицелюлітний масаж.

Програма швидкого схуднення і загальної корекції фігури

Наважуючись на антицелюлітний масаж, важливо знати, що щоб утримати ефект від нього, часом доводиться піддавати себе суворих дієт, які при сучасному ритмі життя є особливо великим стресом для організму. Однак є спосіб повернути молодість і пружність шкірі інакше.

Фахівці салону «Healthy Joy» пропонують пройти унікальну антицелюлітну програму «Китайська принцеса». Дана процедура заснована на найдавніших китайських методиках. Такий антицелюлітний масаж сприяє розслабленню м’язів і активує крово- і лімфоток. При проведенні процедури відбувається інтенсивний, але такий що не викликає больових відчуттів, вплив на відкладення целюліту в проблемних зонах. Антицелюлітна програма «Китайська принцеса» – це ефективний метод зменшення шару підшкірного жиру. Для неї використовуються: біомагнітних прилад і професійні крему для спалювання жиру.

У традиційній китайській медицині целюліт, як захворювання, викликане застоєм життєвих енергій, займає окреме місце. Китайські цілителі ще в давнину вивели золоті правила позбавлення від ефекту «апельсинової кірки». Ці правила працюють і сьогодні. Але якщо раніше такий антицелюлітний масаж був доступний тільки представницям аристократичних станів, то в наш час отримати його може кожна жінка.

 

У салоні «Healthy Joy» антицелюлітний масаж «Китайська принцеса» це три в одному:

  • Ручний масаж
  • вакуумний масаж + масаж спеціальною щіткою
  • Обгортання після процедури

Програма дає миттєвий і приголомшливий ефект: мінус від 1см до 7см за одну процедуру !!!! Спеціаліст робить виміри ваших об`ємів до процедури і після.

 

Основна дія

Для проведення антицелюлітної програми «Китайська принцеса», крім унікальних масажних технік, застосовується вплив на біоактивні точки.

Такий вплив сприяє:

  • виведенню з організму зайвої рідини;
  • усунення шлаків;
  • перетворенню жиру в енергію.

Натискання на біоактивні точки – це свого роду команда організму позбавлятися від того, що заважає його повноцінного життя. Такий антицелюлітний масаж не травматичний для шкіри і внутрішніх органів.

Дана програма заснована, як на стародавніх китайських масажних техніках, так і на новітніх результати науково-технічних досліджень. Натуральні високоякісні креми, які використовують наші фахівці, виконуючи цей масаж, включають в себе компоненти для спалювання жиру. Вони проникають в глибокі шари шкіри і в підшкірний жир, діссоцііруя окислені жирові клітини і сприяючи усуненню жирової тканини. Завдяки застосуванню біомагнітного приладу ефект від кремів посилюється в 5-6 разів.

 

Щоб досягти найбільш швидкого ефекту і утримати його, ми рекомендуємо носіння оздровчої  енергетичноїо коректуючої  білизни HealthyJoy.

Також важливо дотримуватися певно схеми, виконуючи антицелюлітний масаж “Китайська принцеса”: кожна наступна процедура робиться через день. Кількість масажів буде залежати від індивідуальних особливостей кожного клієнта і рекомендацій фахівця салону HealthyJoy.

Залиште заявку, щоб дізнатися вартість