м. Тернопіль, вул. Кн. Острозького, 48
(098) 711-35-85, 40-44-74
Про салон «Healthy-joy»

 

Мережа салонів здоров’я та краси Healthy Joy представлена міжнародною корпорацією YouNeed. Healthy Joy – це одна з головних торгових марок, що розвивається під егідою корпорації You Need.

Працюючи над створенням високоякісної продукції, компанія You Need опирається на теорії давньої китайської медицини, тісно співпрацюючи з Науково-дослідним інститутом традиційної китайської медицини КНР та університетом традиційної китайської медицини і фармакології КНР.

YouNeed успішно здійснює свою діяльність ось уже 10 років на ринку Китаю і 4 роки на міжнародному ринку. Основними ви дамидіяльності Корпорації є дослідження, виробництво і реалізація оздоровчої продукції, косметичної продукції по догляду за шкірою,оздоровчого обладнання, оздоровчих текстильних виоробів.

Сьогодні до складу компанії входять більш як 300 салонів здоров’я та краси, 2 науково-дослідних інститути, бази з виробництва продукції і 15 шкіл, де навчають фахівців з масажу та косметології. Відділення компанії знаходяться на 3-х континентах і нараховують більше 40 представництв. Під час проведення олімпіади в Пекіні салони Healthy Joy були визнані кращими для обслуговування гостей олімпіади.

Разом з тим, салони мережі відрізняються підходами до своєї роботи та клієнтів. Healthy Joy в Тернополі – це спілка спеціалістів, які відповідально ставляться до своєї роботи і цінують кожного свого клієнта. Наша мета – допомогти вам відчувати себе повними сил та енергії, полюбити своє тіло, врівноважити душевний стан та самовдосконалюватися кожного дня.

Ми чекаємо вас кожного дня за адресою: м. Тернопіль, вул. Кн. Острозького, 48. Уточнити будь-яку інформацію або записатися на процедури ви можете за телефонами:

(098) 711-35-85, 40-44-74
Чекаємо на зустріч з вами!