м. Тернопіль, вул. Кн. Острозького, 48
(098) 711-35-85, 40-44-74
Гуаша масла

316657-1680x1050

Даний оздоровчий комплекс для масажу «Гуаша» призначений для професійних салонів краси та індивідуального використання для догляду за тілом.
Він надзвичайно ефективний для поліпшення текстури шкіри обличчя і регулювання в організмі балансу Інь-Янь, а також кислотно-лужного балансу; сприяє циркуляції енергії Ци і кровообігу, і в той же час підвищує імунні властивості і здатність організму до самовідновлення, в поєднанні з професійними програмами догляду забезпечує більш ефективне досягнення високих результатів.

  1. Пом’якшуюче очищаюче масло Healthy Joy 100 мл.
  2. Ароматичнемасло для масажу обличчя Healthy Joy 100 мл.
  3. Ароматичне масло для масажу тіла Healthy Joy 100 мл.
  4. Зберігаюче вологу масло проти зморшок Healthy Joy 100 мл.

Пом’якшуюче очищаюче масло Healthy Joy

Характеризується як балансує очищає масло, розщеплює забруднення глибоких шарів шкіри, запобігає появі залишкових речовин, що забивають пори, надає шкірі чистоту, свіжість і пружність, а також незвичайне відчуття комфорту і свіжості.

Застосування: Помістити достатню кількість засобу на центр долоні, рівномірно розподілити по поверхні обличчя, помасажувати легкими круговими рухами знизу вгору, через 1-3 хвилини змити теплою водою.

 

Ароматичне масло для масажу обличчя Healthy Joy

До складу засобу входить велика кількість чистих ефірних масел і базове масло вищої якості. Продукція виготовлена ​​на науковій основі, відрізняється низькою молекулярною вагою. У процесі масажу препарат швидко проникає в глибокі шари шкірних тканин, живить шкіру всіма необхідними поживними речовинами, усуває сухість шкіри і дефіцит вологи. Повертає шкірі первісний блиск і красу.

Застосування: Після очищення нанести достатню кількість засобу на шкіру, круговими рухами помасажувати до повного вбирання. Найкращий ефект досягається при застосуванні професійної техніки масажу «Гуаша».

Ароматичне масло для масажу тіла Healthy Joy

Основна дія: До складу засобу входить велика кількість чистих ефірних масел і базове масло вищої якості. Продукція виготовлена ​​на науковій основі, має м’який, зволожуючим, живильним і захисною дією, забезпечує натуральний блиск і еластичність шкіри на тривалий час.

Застосування: Нанести достатню кількість засобу на поверхню попереку і живота, Найкращий ефект досягається при застосуванні професійної техніки масажу «Гуаша», головним чином застосовується для оздоровлення та харчування нирок і яєчників!

Зберігаюче вологу масло проти зморшок Healthy Joy

Основна дія: До складу засобу входить велика кількість чистих ефірних масел і базове масло вищої якості. Володіє оптимальним зволожуючим ефектом, легко вбирається в шкірні тканини, прекрасно утримує вологу в шкірних тканинах, створює на поверхні шкіри захисну плівку, зменшує втрату вологи шкірними тканинами, підтягує шкіру, зволожує, надає еластичність.

Застосування: Нанести достатню кількість засобу на поверхню шкіри, найкращий ефект досягається при застосуванні професійної техніки масажу «Гуаша».

Залиште заявку, щоб дізнатися вартість