м. Тернопіль, вул. Кн. Острозького, 48
(098) 711-35-85, 40-44-74
Гуаша спини, ніг та рук

mainpic

Назва цього методу масажу складається з двох слів «гуа» – шкребти, рух в одну сторону і «ша» – токсини, погане. Таким чином, його переклад на українську мову звучить як «вишкрібання токсинів» або «вишкребти все погане».

Роблять скребковий масаж гуаша за допомогою спеціальних пластинок, виготовлених з рогу буйвола. Цими пластинками опрацьовуються рефлексогенні зони і різні точки, розташовані на тілі, голові та обличчі.

Китайський масаж гуаша поділяють трьох видів:

  • Косметичний;
  • Профілактичний;
  • Лікувально-діагностичний.

Під час виконання даної процедури відбувається:

  • Поліпшення обмінних процесів в організмі;
  • Виведення токсинів;
  • Нормалізація кровообігу.

Записуючись на скребковий масаж гуаша, важливо знати, що на тілі: спині, ногах і руках можуть залишитися сліди, так звані плями ша. Вони можуть мати різний колір від червоного до чорного і проходять в найближчі 2-3 дні після масажу. Як правило, такі сліди залишаються, якщо виконувався масаж спини.

Сфера застосування: спина, ноги, руки, голова

Дана процедура рекомендована в дуже багатьох випадках. Ось лише кілька прикладів:

  • Остеохондроз. Масаж гуаша при цьому захворюванні рекомендований для: поліпшення кровообігу в уражених областях та посилення лімфотоку, в результаті чого зникає набряк, проходять больові відчуття і м’язові спазми.
  • Захворювання суглобів. У результаті впливу на активні точки навколо ураженого суглоба знімається набряк, відновлюється здоровий кровотік, проходить біль, суттєво покращується рухливість суглоба.
  • Простудні захворювання, бронхіти. Завдяки дії на проекційні точки легенів знімається набряк слизової оболонки бронхів, проходить задишка і кашель, поліпшується дренажна функція дихальних шляхів.
  • Холецистит. У цьому випадку масаж спини гуаша показаний для зняття спазму жовчного міхура і больового синдрому, нормалізації його моторики, усунення відчуття нудоти.

В цілому скребковий масаж гуаша при впливі на рефлексогенні зони спини і живота нормалізує кровообіг і лімфоток, в тому числі, в малому тазу. Це сприяє усуненню застою крові, зняттю запальних процесів, нормалізації функціональної активності органів і розсмоктуванню спайок.

Також масаж гуаша покращує стан і роботу серцево-судинної системи, нормалізує артеріальний тиск і серцевий ритм, знімає задишку, викликану захворюваннями серця.

Виконується з використанням професійного набору складноефірних масел «Гуаша»

Китайці проходять цей масаж раз на десять днів протягом усього життя. Ми рекомендуємо курс 12 процедур (один раз на тиждень).

Залиште заявку, щоб дізнатися вартість