м. Тернопіль, вул. Кн. Острозького, 48
(098) 711-35-85, 40-44-74
Імператорський масаж

 

4hands

Це особливий вид масажу всього тіла в чотири руки, тобто працюють два спеціалісти, назва говорить сама за себе, він показаний практично всім. Крім зняття стресу і розслабляючого ефекту він надає дренуючу  дію, стимулює кровообіг і обмінні процеси в організмі.

Оздоровчий ефект + розслаблення + відпочинок = Імператорський масаж.

“Напруга – смерть”, так говорили древні китайські філософи і мали рацію. В організмі має бути присутня гармонія, і якщо виходить з ладу одна система, то страждає весь організм. На жаль, не багато хто з нас вміють правильно розслаблятися.

Після важкого робочого дня деякі люди так сильно втомлюються, що не можуть самостійно розслабитися. У такому стані довго перебувати не можна. Втома має властивості накопичуватися, що призводить до стресів, депресії і навіть захворювань внутрішніх органів. Люди інстинктивно розуміють, що від втоми потрібно позбутися і парою використовують згубні для організму способи Якщо вас затягнуло в божевільний ритм життя і немає часу на відпочинок, якщо мізки і тіло вимагають розрядки, то цей масаж для вас !!! Імператорський масаж – приємна і корисна процедура, яка принесе величезну користь організму. Хто спробував його – говорить що це був найкращий масаж в його житті !!!

Імператорський масаж рекомендований при:

  • Стресових станах
  • нервове перенапруження
  • Емоційною та фізичної втоми
  • Безсонниці
  • Депресії
  • хронічної втоми
  • Частих простудних захворюваннях
  • Підвищеному м’язовій напрузі

Цей масаж призначений для тих, хто хоче відновити працездатність в найкоротші терміни.

Ароматерапія – це окремий напрямок, який сам по собі є потужним інструментом у руках професіонала.

Пари ефірних масел надають загальнозміцнюючий і оздоровчий ефект. Це древні знання, древнє мистецтво, ми отримали величезну спадщину від наших предків, яким тепер повинні дорожити і користуватися. Звичайно, коли ми говоримо про повноцінний відпочинок, то релакс-масаж повинен, безсумнівно, поєднуватися з ароматерапією. Виконується з використанням професійного набору складноефірних масел «Гуаша» Не забудемо ще про один важливий ефекті масажу – це зволоження шкіри. В даному випадку масаж виступає як косметологічна процедура, що саме по собі важливий фактор і привід піти на цю чудову процедуру.

Що ж змушує наш організм розслабитися, які механізми починають працювати?

Перш за все, фахівці працюють за особливої ​​методики в чотири руки, впливають на органи почуттів через периферичні нервові закінчення. Грамотний вплив на нервові центри викликає вироблення ендорфінів – гормонів радості. А так же, завдяки масажним прийомам знімається втома і важкість кінцівок під дією нормалізації відтоку венозної крові й лімфи. Досягається найбільшого розслаблення і задоволення.

Тривалість одного сеансу становить 80 хвилин.

Залиште заявку, щоб дізнатися вартість