м. Тернопіль, вул. Кн. Острозького, 48
(098) 711-35-85, 40-44-74
Комплекс А

233

Комплекс для регуляції шийно-плечової області і спини

Використання Енергетичного комплексу:

Даний Енергетичний комплекс володіє значним регулюючим і терапевтичним ефектом, він ефективно регулює баланс Інь-Ян і кислотно-лужний баланс в організмі, стимулює циркуляцію енергії Ци і кровообіг, разом з тим підвищує імунітет і здатність організму до самовідновлення. Використовується спеціальна продукція для впливу на хворі місця. Однаково ефективно як для звичайного масажу, так і для терапії «Ци Сюе Тон», масажу «Гуаша».

 

  1. Крем для енергетичної актіваціі30 г
  2. Масло-тонік для усунення патогенних факторів холоду і вогкості (х2 флакона) 10мл.
  3. Масло-тонік для усунення болю в шийно-плечової області (х2 флакона) 10мл.
  4. Базове масло (х2 флакона) 50мл.

 

Рекомендації до застосування: продукція рекомендується людям з низькою якістю сну, порушенням пам’яті, запамороченням, відчуттям здавленості в області серця, жировими грудками в шийній області, слабкою конституцією і схильністю до застуд.

Основна дія: Комплекс поліпшує стан при «затвердінні» м’язів плечової області, викликаному впливом таких патогенних факторів, як вітер, холод, вогкість, сухість, спека. Продукція дає гарні результати при таких проблемах, як ломота і припухлість, жирові грудки в області шиї, погіршення пам’яті, запаморочення, безсоння, відчуття здавленості в області грудей, відчуття тяжкості, порушення рухливості, в спині і інші симптоми.

Спосіб застосування: Протерти тіло гарячим рушником. Нанести помірна кількість продукції, виконавши кругові погладжування, до тих пір поки шкіра не вбере продукцію.

 

Крем для енергетичної активації

Основні компоненти: Жир страуса ему, масло гвоздики, евкаліптова олія, ментол.

Жир страуса ему: витягується з спинного жирового мішка страуса. Жир страуса ему дуже близький за складом жирних кислот до ліпідів шкірних тканин людини, він має високу проникаючу здатність, а також функцією зволоження шкіри, попередження старіння, антисептичну і протизапальну, знеболюючу дію, сприяє загоєнню ран і т.п.

Основна дія: висока проникаюча здатність, протизастудний, протизапальну, знеболюючу, размягчающее затверділі м’які тканини засіб. Це абсолютно безпечне ефективний засіб зовнішнього застосування.

 

Масло-тонік для усунення патогенних факторів холоду і сирості

Основна дія: масло покращує кровообіг, усуває застійні явища крові, сприяє усуненню ревматичних захворювань, зняттю напруги і набряклості, виведенню токсинів з крові

 

Масло-тонік для усунення болю в шийно-плечової області

Основна дія: масло регулює організм, усуваючи такі явища, як ломота, набряклість, оніміння в шийно-плечової області і спини, покращує кровообіг, усуває застійні явища крові, розслаблює м’язи, прочищає меридіани «цзінло», виводить з організму токсини, що накопичилися.

 

Базове масло

Основна дія: масло має високу проникаючу здатність, прекрасно зволожує шкіру, надає шкірі чистоту і свіжість, після застосування не залишається неприємного відчуття жирності; як базове масло гладке, масляниста, легко абсорбується. Створює настрій легкості, знімає стрес, втому, негативну енергію, видаляє токсини, знімає відчуття тяжкості у внутрішніх органах, покращує стан внутрішнього середовища організму.

Протипоказання при застосуванні і особливості використання:

Протипоказано в період вагітності, годування груддю, а також людям, страждаючим гіпертонією, коронарними захворюваннями, епілепсією і онкологічним хворим.

Залиште заявку, щоб дізнатися вартість