м. Тернопіль, вул. Кн. Острозького, 48
(098) 711-35-85, 40-44-74
Магія молодості

fv
Комплекс спеціально розроблений з метою протидії процесам старіння шкіри і утворення зморшок, а також ліфтингу і підвищення щільності шкіри.
Його дія, головним чином, направлено на стимуляцію метаболізму і регенерації клітин, підвищення здібностей клітин до засвоєння поживних речовин, посилення клітинної активності. «Магія молодості» уповільнює природні процеси старіння і запобігає фотостаріння шкіри. Крім цього, препарати комплексу надають шкірі вологу, поживні речовини і кисень, одночасно з цим поліпшуючи кровообіг, протидіючи забруднення і вільним радикалам, розгладжуючи зморшки, повертаючи шкірі еластичність і природне «сяйво».

Рекомендації до застосування:
Комплекс спеціально призначений для зрілої шкіри, з такими проблемами, як сухість, глибокий недолік секреції сальних залоз, передчасне старіння, втрата еластичності, зморшки.

Пінка для вмивання «Нове сяйво» 100 мл.
Основний склад:
частинки протеїну G, фактор GHF, екстракт мастикового дерева, екстракт лінчжі, вітаміни А і Е, зволожуючі фактори та ін.
Рекомендації до застосування:
рекомендується для зрілої шкіри будь-яких типів.
Основна дія:
Варто Вам натиснути на розпилювач флакона, і Ви отримаєте піну для вмивання, що має дуже ніжну, пухку і пластичну структуру. Пінка для вмивання зменшує тертя шкіри обличчя, повністю вбирає і очищає сальне забруднення пір. Вона ефективно, протягом тривалого часу підтримує шкіру зволоженою і еластичною. Після вмивання пінкою, шкіра не відчуває відчуття сухості і «стягнутості».
Спосіб застосування:
Препарат використовується кожен день, вранці і ввечері. Помірна кількість препарату наноситься на обличчя, виконується легкий масаж, після чого, особа вмивається чистою водою.

Екстракт для підтягування шкіри «Нове сяйво» 40 мл.

Основний склад:
частинки протеїну G, фактор GHF, масло ши, рідкий екстракт дудника, екстракт женьшеню, колаген, гідролізований соєвий білок та ін.
Рекомендації до застосування:
рекомендується для в’ялої, зморшкуватої шкіри, а також будь-яких типів зрілої шкіри.
Основна дія:
продукція містить безліч компонентів, що заповнюють колаген і жири шкіри. Вона сприяє підвищенню кількості зародкових клітин волокон, відновлює пошкоджену колаген та еластин, повертає тканинам щільність і еластичність, забезпечує повний захист клітини від шкідливих впливів навколишнього середовища.
Спосіб застосування:
вранці і ввечері, після очищення і освіження шкіри, рівномірно нанести продукцію на області обличчя і шиї, злегка помасажувати ці області до тих пір, поки шкіра не вбере екстракт.

Підтягуюча маска для обличчя «Нове сяйво» 100 мл.

Основний склад:
частинки протеїну G, фактор GHF, рідкий екстракт дудника, екстракт лінчжі, колаген, екстракт женьшеню, еластин, гіалуронова кислота та ін.
Рекомендації до застосування:
Підходить для будь-яких типів зрілої шкіри, темної шкіри, зморшкуватої шкіри, шкіри з збільшеними порами. Особливо рекомендується для в’ялої шкіри.
Продукція, також, може використовуватися в областях грудей, живота, сідниць, рук, ніг і всього тіла, на тих ділянках, де є в’яла шкіра. Крім цього, маска сприяє загоєнню шрамів і рубців вагітності (на ділянках з підвищеною чутливістю шкіри, препарат не слід використовувати).
Основна дія:
Препарат регулює шкіру, впливаючи безпосередньо на ядра клітин. Він надає шкірі надійний і потужну підтримку. Маска активізує клітини волокон, природним чином підтягує шкіру, значно звужує пори, запобігає розвитку зморшок. Застосування препарату зробить контури Вашого обличчя чіткішими, підтягнутими і молодими. Основні функції маски- це харчування, відбілювання і підтягування шкіри.
Спосіб застосування:
Видавіть невелику кількість маски у внутрішню ємність ковпачка від тюбика, додайте кілька крапель води і нанесіть на обличчя рівномірним шаром. Через 20 хвилин змийте маску чистою теплою водою. Застосовуйте даний косметичний засіб 1 раз в три дні або один раз на тиждень.

Залиште заявку, щоб дізнатися вартість