м. Тернопіль, вул. Кн. Острозького, 48
(098) 711-35-85, 40-44-74
Масаж «Ци-Сюе-Тонг»

цю_1

Масаж за допомогою вакуумних банок є одним з найефективніших способів лікування в китайській медицині. Використання банок для оздоровлення організму йде з найдавніших часів. Широке поширення банки отримали в країнах Сходу (Китай, Таїланд, Корея). Банки, які тут використовували, були різних форм і розмірів, і виготовлялися зі скла, кераміки і навіть бамбука. Завдяки вакуумній терапії активізується кровообіг, поліпшується живлення шкіри, м’язів, ліквідуються застійні явища в тканинах, посилюється виведення з організму шлаків і токсичних речовин, відновлюється баланс Інь-Ян, прочищаються канали «Цзінлей», стимулюється циркуляція енергії Ци.

Як показала практика, вакуум-терапія та баночний масаж є одним з найефективніших фізіологічних методів немедикаментозного оздоровлення організму, який діє за рахунок мобілізації власних ресурсів. Цей метод лікування дозволяє швидко і безпечно знімати больові синдроми при цілій низці захворювань, а також попереджати їх. Вакуум-терапія може бути використана і як допоміжний діагностичний метод.

Філософія китайської медицини заснована на розумінні нерозривному зв’язку всіх складових елементів людського організму. Неможливо вилікувати хворобу, не визначивши причину її виникнення, та й лікування здійснюється не в рамках конкретного захворювання, а організму в цілому.

Рекомендації до застосування:
Цей масаж рекомендується при порушенні кровообігу, сну, захворюваннях серцево-судинної системи, головних болів, хвороб хребта, гінекологічних захворюваннях, опущенні внутрішніх органів, імунодефіциті, нервовому виснаженні, при простудних захворюваннях і т.д. Також масаж необхідний для очищення та оздоровлення організму, для профілактики різних захворювань.

Основна дія:
Регулює кров’яний тиск, покращує пам’ять, сон, позбавляє від головного болю, знімає больові відчуття, зміцнює і покращує імунітет, поліпшує роботу дихальних органів, ШКТ, кровообіг, нормалізує роботу передміхурової залози, позбавляє від болю в суглобах, застудних захворювань, нормалізує роботу статевих органів , сприяє усуненню застійних явищ в організмі, нормалізує процеси обміну речовин, покращує стан шкіри, виводить токсини з організму, знімає психологічне і фізичне напруження, оздоровлює і омолоджує організм.

Протипоказання:
Інфекційні шкірні захворювання, гострі запальні захворювання шкіри, епілепсія, періоди вагітності, годування груддю та менструації.

Тривалість одного сеансу 90 хвилин.
Звичайний оздоровчий догляд: один раз на тиждень.

Залиште заявку, щоб дізнатися вартість